Курсы

_dsc207_1

Українським студіям дубляжу необхідні свіжі кадри – нові голоси, гарні та різні, і пропонований курс навчання покликаний задовольнити цей попит.
Реалії такі, що в театральних школах практично не приділяють уваги роботі з мікрофоном – ось цю прогалину ми і беремося заповнити!
Світове кіновиробництво, що набирає обертів, і в першу чергу західний кінематограф затребують сьогодні це вміння все настійніше і частіше. Дубляж кіно за нинішніх умов — це не лише престижний спосіб самореалізації, а й гарний заробіток!

sam_0850До програми курсу входить:
• Основи дубляжу, озвучення.
• Знайомство з тон-студією та правила роботи.
• Взаємодія актора з іншими учасниками процесу звуку (звукооператор, режисер звуку).
• Закадр, ліпсинг, дубляж.
• озвучення вітчизняних та дублювання зарубіжних ігрових фільмів, мультфільмів;
• закадрове озвучення вітчизняних та іноземних ігрових та документальних фільмів;
• робота над синхронністю, дикцією та голосом, пошуку індивідуальної мовної виразності;
• оволодіння навичками мовної характерності, різних способів звуковидобування;


Переваги. Чому ми?

Заняття проходять у професійній студії звукозапису прямо біля мікрофона, тож набагато легше зрозуміти суть і отримати необхідний досвід. Жодної води, тільки суть. Ви чітко зможете самі побачити покращення своєї майстерності після кожного виконаного завдання біля мікрофона! Ви отримаєте конкретні результати. У групі 6 осіб — оптимальна кількість, виходить практично індивідуальне навчання, та ще можливість пройти тренінг із групою колег, зрозуміти, як виглядає робота у студії, коли озвучується фільм. Успішним студентам буде надано унікальний шанс — влитися у лави професіоналів та розпочати кар’єру озвучування у нашій студії!

Досвідчений викладач проводить заняття в студії у невеликих групах. Усі студенти навчаються акторській майстерності та працюють у студії біля мікрофону зі звукорежисером над складними епізодами з фільмів.

Умови навчання: Тривалість курсу – 3 місяці. Заняття проводяться увечері 2 рази на тиждень. Група запускається принаймні формування – групи 5 -7 людина.
Усі заняття з акторської майстерності «Tretyakoff Production» проходять за адресою: вул. Проспект Перемоги 44 Кіностудія ім. Олександра Довженка

Випускники

Набір на курс проводиться у форматі співбесіди, яка проводиться з метою оцінити творчий потенціал претендента та його психологічну готовність. Заняття у школі проходять двічі на тиждень, по дві години у вечірній час, з 19:00 до 21:00. Оплата здійснюється щомісячно до 10 числа поточного місяця відповідно до підписаного договору. Оплата – поетапна.

видео проверено и добавлено https://www.youtube.com/watch?v=cC_aBm5lo0w
Загрузка…

Після закінчення курсу – видається диплом про проходження курсу акторської майстерності «Tretyakoff Production».

Оголошуємо набір на курси озвучування та дубляжу💥🎙
Навчання є курсом практичних занять, у ході яких дітей навчають професійній роботі в студії дубляжу над озвученням та дубляжем.
Курси проходять під керівництвом провідних фахівців компанії «Tretyakoff production» у професійній студії звукозапису та дублювання кіно.

— Основні цілі та навички:

🔘освоєння теоретичних та практичних основ роботи над озвученням та дубляжем,
🔘акторська майстерність і сцен.
🔘придбання навичок синхронізації мови
🔘безпосередні практичні заняття над дубляжем мультфільмів та художнього кіно.
🔘Всі заняття проходять в ігровій формі.

Курс занять складається з 3х рівнів, кожен із яких триває 1 місяць.

📲+38 050 384 00 30

Оставить заявку:

видео проверено и добавлено https://www.youtube.com/watch?v=vs7u4uvWbNM
Загрузка…